Elke week wordt er een nieuwsflits gemaakt voor onze leden.

Ze staan elke week in Ons Weekblad en hier op onze website.

Oefencross Baarle Nassau 1

Enclaveruiter Marylène Voeten met Gazellestara in actie tijdens de oefencross (foto: GNS-fotografie)

 

Zaterdag 18 september: geslaagde oefencross
We kunnen terugkijken op een geslaagde oefencross! Bovendien waren de weergoden ons goed gezind die dag. Onder het genot van een heerlijk zonnetje reden de ruiters een springparcours en vervolgens een cross country.
En nog belangrijker...alle ruiters kwamen veilig en tevreden over de finish!

Bij dezen willen we de volgende mensen bedanken om onze oefencross wederom te doen slagen:
- deelnemers,
- familie Tuytelaars,
- familie van der Heijden,
- bouwploeg,
- EHBO Sint Damiaan Baarle,
- omwonenden,
- sponsors, in het bijzonder Bakkerij Willems BV en ’t Vershoekske
- fotografen GNS-fotografie en OdD Fotografie
- alle leden van de Enclaveruiters en overige vrijwilligers die tijd vrij hadden gemaakt om er samen weer een geweldige dag van te maken!
Zonder jullie allemaal kunnen we een dergelijk evenement niet organiseren.

Tot ziens op een van de volgende wedstrijden of activiteiten van onze vereniging!

Algemene ledenvergadering - dinsdag 26 oktober
Op dinsdagavond 26 oktober houden we onze algemene ledenvergadering in de kantine. Vanwege de corona maatregelen is onze voorjaarsvergadering in maart niet doorgegaan en de najaarsvergadering wordt altijd in oktober georganiseerd.
Daarom houden we de voor - en najaarsvergadering van 2021 in één keer. Houd deze avond alvast vrij in jullie agenda. De algemene ledenvergadering is voor alle leden en ouders/verzorgers van de ponyruiters. Het is dè gelegenheid om vragen te stellen en punten in te brengen. De agenda volgt nog via e-mail.

 


Volg ons ook via enclaveruiters.nl, Facebook en Instagram!